• 444 81 87
İletişim

Vestel Servisi
Vestel Servisi: İstanbul Avrupa yakasında başta Esenler, Bağcılar, Güngören, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sefaköy, Bahçelievler, Başakşehir ve Küçükçekmece semtleri olmak üzere bütün semtlere 2 saatte servis imkanı sunmaktayız. 212 Teknik Servis Hızlı, Güvenilir ve Uzman personeli Vestel Servis hizmeti sunmaktadır.

Vestel Servisi olarak haftanın 6 (Pazartesi – Cumartesi) günü 09:00 ile 18 arası hizmet vermekteyiz.

Vestel Servisi olarak sizlere Vestel Beyaz Eşya, Klima ve Kombi tamir, bakım onarım montaj hizmeti sunmaktadır. Vestel Servisi Tamir, Bakım, Onarım işlemlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Vestel Beyaz Eşya Servisi: 212 Teknik Servis; müşterilerine aynı zamanda Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ankastre Fırın ve diğer Ankastre Ürünler için servis hizmeti sunmaktadır.

Vestel Klima Servisi: 212 Teknik Servis; Klima montaj, bakım, onarım ve yer değişimi (sökme-takma) servis hizmetleri sunmaktadır. Vestel Klima Servisi olarak yılda 1-2 kez klima bakımı yaptırmanızı öneririz.

212 Teknik Servis olarak Vestel Klimalarınızın iç ve dış ortamlarda maruz kaldığı farklı hava sıcaklıklarından dolayı oluşabilecek tahribat ve kirlenmelerden ötürü performans kayıplarını önlemek amacı ile Klima bakımı yapmaktadır.

Vestel Kombi Servisi: 212 Teknik Servis; Vestel Kombi bakım, onarım, petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Vestel Kombi Servisi olarak yılda 1-2 kez Kombi bakımı yaptırmanızı öneririz.

Vestel Kombi bakım ve petek temizleme fiyatlarımız için lütfen telefon ile iletişime geçiniz.


 • Philips Servisi
  Vestel Servisi
  Mitsubishi Electric Servisi
  Miele Servisi
 • Midea Servisi
  Luxell Servisi
  Liebherr Servisi
  LG Servisi
 • Indesit Servisi
  Viessmann Servisi
  York Servisi
  Profilo Servisi