• 444 81 87
İletişim

Sony Servisi
Sony Servisi: İstanbul Avrupa yakasında başta Esenler, Bağcılar, Güngören, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sefaköy, Bahçelievler, Başakşehir ve Küçükçekmece semtleri olmak üzere bütün semtlere 2 saatte servis imkanı sunmaktayız. 212 Teknik Servis Hızlı, Güvenilir ve Uzman personeli Sony Servis hizmeti sunmaktadır.

Sony Servisi olarak haftanın 6 (Pazartesi – Cumartesi) günü 09:00 ile 18 arası hizmet vermekteyiz.

Sony Servisi olarak sizlere Sony Beyaz Eşya, Klima ve Kombi tamir, bakım onarım montaj hizmeti sunmaktadır. Sony Servisi Tamir, Bakım, Onarım işlemlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Sony Beyaz Eşya Servisi: 212 Teknik Servis; müşterilerine aynı zamanda Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ankastre Fırın ve diğer Ankastre Ürünler için servis hizmeti sunmaktadır.

Sony Klima Servisi: 212 Teknik Servis; Klima montaj, bakım, onarım ve yer değişimi (sökme-takma) servis hizmetleri sunmaktadır. Sony Klima Servisi olarak yılda 1-2 kez klima bakımı yaptırmanızı öneririz.

212 Teknik Servis olarak Sony Klimalarınızın iç ve dış ortamlarda maruz kaldığı farklı hava sıcaklıklarından dolayı oluşabilecek tahribat ve kirlenmelerden ötürü performans kayıplarını önlemek amacı ile Klima bakımı yapmaktadır.

Sony Kombi Servisi: 212 Teknik Servis; Sony Kombi bakım, onarım, petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Sony Kombi Servisi olarak yılda 1-2 kez Kombi bakımı yaptırmanızı öneririz.

Sony Kombi bakım ve petek temizleme fiyatlarımız için lütfen telefon ile iletişime geçiniz.


 • Philips Servisi
  Vestel Servisi
  Mitsubishi Electric Servisi
  Miele Servisi
 • Midea Servisi
  Luxell Servisi
  Liebherr Servisi
  LG Servisi
 • Indesit Servisi
  Viessmann Servisi
  York Servisi
  Profilo Servisi