• 444 81 87
İletişim

Mitsubishi Electric Servisi
Mitsubishi Electric Servisi: İstanbul Avrupa yakasında başta Esenler, Bağcılar, Güngören, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sefaköy, Bahçelievler, Başakşehir ve Küçükçekmece semtleri olmak üzere bütün semtlere 2 saatte servis imkanı sunmaktayız. 212 Teknik Servis Hızlı, Güvenilir ve Uzman personeli Mitsubishi Electric Servis hizmeti sunmaktadır.

Mitsubishi Electric Servisi olarak haftanın 6 (Pazartesi – Cumartesi) günü 09:00 ile 18 arası hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi Electric Servisi olarak sizlere Mitsubishi Electric Beyaz Eşya, Klima ve Kombi tamir, bakım onarım montaj hizmeti sunmaktadır. Mitsubishi Electric Servisi Tamir, Bakım, Onarım işlemlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Mitsubishi Electric Beyaz Eşya Servisi: 212 Teknik Servis; müşterilerine aynı zamanda Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ankastre Fırın ve diğer Ankastre Ürünler için servis hizmeti sunmaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi: 212 Teknik Servis; Klima montaj, bakım, onarım ve yer değişimi (sökme-takma) servis hizmetleri sunmaktadır. Mitsubishi Electric Klima Servisi olarak yılda 1-2 kez klima bakımı yaptırmanızı öneririz.

212 Teknik Servis olarak Mitsubishi Electric Klimalarınızın iç ve dış ortamlarda maruz kaldığı farklı hava sıcaklıklarından dolayı oluşabilecek tahribat ve kirlenmelerden ötürü performans kayıplarını önlemek amacı ile Klima bakımı yapmaktadır.

Mitsubishi Electric Kombi Servisi: 212 Teknik Servis; Mitsubishi Electric Kombi bakım, onarım, petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Mitsubishi Electric Kombi Servisi olarak yılda 1-2 kez Kombi bakımı yaptırmanızı öneririz.

Mitsubishi Electric Kombi bakım ve petek temizleme fiyatlarımız için lütfen telefon ile iletişime geçiniz.


 • Philips Servisi
  Vestel Servisi
  Mitsubishi Electric Servisi
  Miele Servisi
 • Midea Servisi
  Luxell Servisi
  Liebherr Servisi
  LG Servisi
 • Indesit Servisi
  Viessmann Servisi
  York Servisi
  Profilo Servisi