• 444 81 87
İletişim

Liebherr Servisi
Liebherr Servisi: İstanbul Avrupa yakasında başta Esenler, Bağcılar, Güngören, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sefaköy, Bahçelievler, Başakşehir ve Küçükçekmece semtleri olmak üzere bütün semtlere 2 saatte servis imkanı sunmaktayız. 212 Teknik Servis Hızlı, Güvenilir ve Uzman personeli Liebherr Servis hizmeti sunmaktadır.

Liebherr Servisi olarak haftanın 6 (Pazartesi – Cumartesi) günü 09:00 ile 18 arası hizmet vermekteyiz.

Liebherr Servisi olarak sizlere Liebherr Beyaz Eşya, Klima ve Kombi tamir, bakım onarım montaj hizmeti sunmaktadır. Liebherr Servisi Tamir, Bakım, Onarım işlemlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Liebherr Beyaz Eşya Servisi: 212 Teknik Servis; müşterilerine aynı zamanda Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ankastre Fırın ve diğer Ankastre Ürünler için servis hizmeti sunmaktadır.

Liebherr Klima Servisi: 212 Teknik Servis; Klima montaj, bakım, onarım ve yer değişimi (sökme-takma) servis hizmetleri sunmaktadır. Liebherr Klima Servisi olarak yılda 1-2 kez klima bakımı yaptırmanızı öneririz.

212 Teknik Servis olarak Liebherr Klimalarınızın iç ve dış ortamlarda maruz kaldığı farklı hava sıcaklıklarından dolayı oluşabilecek tahribat ve kirlenmelerden ötürü performans kayıplarını önlemek amacı ile Klima bakımı yapmaktadır.

Liebherr Kombi Servisi: 212 Teknik Servis; Liebherr Kombi bakım, onarım, petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Liebherr Kombi Servisi olarak yılda 1-2 kez Kombi bakımı yaptırmanızı öneririz.

Liebherr Kombi bakım ve petek temizleme fiyatlarımız için lütfen telefon ile iletişime geçiniz.


 • Philips Servisi
  Vestel Servisi
  Mitsubishi Electric Servisi
  Miele Servisi
 • Midea Servisi
  Luxell Servisi
  Liebherr Servisi
  LG Servisi
 • Indesit Servisi
  Viessmann Servisi
  York Servisi
  Profilo Servisi